sobota, 15 czerwca 2013

Rodzinka Klarney'ów za kulisami! - garderoba Jowity i jej trudne początki...

Dzisiejsza notka trochę o późniejszej godzinie, jednak ważne, że jest :).
Nie była ona zapowiadana, ponieważ miało to być w formie niespodzianki dla Was za to, że odwiedzaliście mojego bloga nawet wtedy, gdy praktycznie w ogóle mnie na nim nie było, za to Wam serdecznie dziękuję.

W następnych kulisach ukażę Wam PRAWDOPODOBNIE garderobę i początki Mark'a, albo któreś z dzieci Klarney'ów.

Jowita - grałam nią od samego początku. Stworzyłam jej młodych rodziców, którzy wyszli za siebie, po czym matka Jowity urodziła ją. Jowita ma siostrę, która mieszka w BridgePort - Majkę Klarney (także postaram pokazać Wam ją kiedyś). Obydwie niesamowicie się kochają, jednak nie utrzymują żadnych kontaktów z tego powodu, że gdy były nastolatkami rodzice ich rozdzielili z niewiadomych powodów. Rodzice Jowity byli wspaniałymi ludźmi, ojciec miał własny biznes, zaś matka pracowała jako reżyserka filmowa, zapewnili Jowicie i Majce wspaniałe dzieciństwo, pełne przygód i przeżyć.
Gdy Jowita wkroczyła w wiek dorosłości wyjechała z BridgePort do Riverview, uwielbia wsie oraz małe miasteczka gdzie praktycznie nie ma ruchu. Jej początki były bardzo ciężkie, nie mogła znaleźć pracy, dlatego poszła na studia medycyny oraz nauki, po skończeniu studiów wróciła do Riverview gdzie nadal był brak pracy dla niej.
Pewnego lata postanowiła napisać książkę, w której opisze swoje życie, te dobre chwile i złe. Tak zaczęły powstawać jej słynne bestsellery! Odziedziczyła majątek po rodzicach, a także dom, który sprzedała za dość dużą cenę. I w taki sposób z dnia na dzień stała się bogatą simką, która wybudowała dom.
Po 2 latach gdy poszła coś zjeść na miasto, spotkała Mark'a, znakomicie się im rozmawiało, podali sobie swoje nr. telefonów i tak zaczął się piękny związek... Dwoje ludzi, którzy czekali na siebie, aby zostać z sobą już na zawsze. Po 1 roku znajomości Mark oświadczył się Jowicie, a ta zgodziła się. Mieli huczne wesele! Jeszcze żyli ich rodzice... 2 miesiące później Jowita była w ciąży i urodziła Clark'a - pierwsze dziecko Jowity i Mark'a.
Gdy Clark stał się nastolatkiem niespodziewanie urodziły się Paula i Magda - bliźniaczki, podobne do mamusi <3.
A gdy one stały się nastolatkami, a Clark młodym dorosłym urodził się malutki James!
I tak dwoje przypadkowo spotkanych simów, założyło wielką, kochającą się rodzinę...

Garderoba za kulisami


Ubrania Jowity dostosowywane są do pory roku oraz tematów historyjek.
Nie zawsze wygląda ona elegancko ;).
A oto kilka przypadkowych zdjęć:Czasami jest to słodka dziewczynka:

Fryzury, w których NAJCZĘŚCIEJ jest Jowita:Aktualne ubrania Jowity:
Codzienne:
Wizytowe:
Piżama:
Sportowe:
Kąpielowe:
Na dwór:

+ bonus:
:)

Pozdrawiam ;).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz