sobota, 22 czerwca 2013

With music live (trailer)

Jak wiecie, coraz większymi krokami zbliżają się wakacje.
Jako, że wyjeżdżam, postanowiłam, że przynajmniej napiszę zapowiedź następnego serialu/historyjki.

Historyjka będzie na blogu (NAJPRAWDOPODOBNIEJ) po wakacjach, ale może uda mi się jeszcze jakiś odcinek zamieścić przed wakacjami.

Sugar
Jest ona miłośniczką kontrabasu oraz gitary. Jej marzeniem jest zostać mistrzynią gry na obydwu instrumentach. Jest ona byłą partnerką Toma, jednak po ich rozstaniu postanowili znów się zaprzyjaźnić... Aktualnie jej partnerem jest niejaki Big, z którym zamierza się pobrać i mieć dzieci. Miejmy nadzieję, że się jej uda :).
 Lola
Lola jest aktualnie partnerką Toma, zaprzyjaźniła się tak jak on z Sugar. Lola kocha muzykę, potrafi grać na perkusji, gitarze, fortepianie i kontrabasie, jednak największe zamiłowanie ma do perkusji, na której gra od osiągnięcia wieku nastoletniego.
Tom
Wspominany już Tom Wordy. Uwielbia grać na gitarze. Jest wielkim flirciarzem, jednak z wielkim sercem. Jego najlepszy przyjaciel Big (także już wspominany), jest z jego byłą dziewczyną - Sugar, a Tom z piękną Lolą :).
 Lil
Lil ma zamiłowanie do muzyki klasycznej, uwielbia fortepian i jego brzmienie. Osiągnął już wiele sukcesów grając w teatrach, bądź komponując muzykę do filmów jego kolegi - reżysera filmowego. Lil dopiero niedawno dołączył do zespołu Toma, ponieważ niedawno stał się młodym dorosłym. Dawniej Lil mieszkał w Twinbrook razem z Tomem, do którego jest bardzo przywiązany, jest jego najlepszym przyjacielem i bierze z niego przykład.
Big
Big nie będzie praktycznie w ogóle występował w historyjce, ponieważ nie cierpi muzyki, nie należy on także do zespołu Toma. Ale opisuję - Big jest baaardzo tęgi ;D, nie cierpi przyrody, jednak kocha sport. Jego dziewczyna - Sugar bardzo pilnuję Big'a, ponieważ lubi sobie on dobrze zjeść, oraz jest wielkim flirciarzem co się jej nie podoba :).

Tutaj cały zespół i widownia xD:


Opis
Historyjka opowiadać będzie o 4 muzykach, ogółem o ich codzienności i życiu. Jeżeli nie zauważyliście - są oni czarnoskórzy, stąd nazwa - Czarnoskóre osobistości. 
Myślę, że się spodoba.

Notka pożegnalna już niedługo, szykujcie się ;(
Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz