niedziela, 7 kwietnia 2013

Jak pobrać rzeczy z modthesims?

A więc...
Mam już dosyć ciągłych pytań, od Waszej strony, typu:
- "POWIEDZ! Jaaaak.... Poobieraaaasz rzeczy z modthesims?!!!!!!!!!!!!".
To już się robi, aż nachalne! Wiadomo, że nie wszystko robię za darmo ;D, ale jednak dla własnego spokoju dodam Wam instrukcję, mam nadzieję, że w końcu ilość tych samych pytań, na które w ogóle nie odpisuję zmaleje, inne osoby naprawdę potrzebują pomocy, a nie tylko natrętnie o nią proszą!

1. Tworzycie konto na modthesims.
UWAGA!!! Tam gdzie trzeba coś wpisać pod e-mail'em, to w tej rubryce, musicie wpisać datę, w której wyszły The Sims 1, 2, 3 (jedną!).
2. Następnie ściągamy pomocny nam w wielu kwestiach program jZip: http://jzip.com/
3. Teraz wchodzimy w Start > Dokumenty > Electronic Arts > The Sims 3. I ZOSTAWIACIE TEN FOLDER W SPOKOJU!!!!!!!!!!!!!!
4. W wyszukiwarce internetowej należy wejść na tą stronę: http://modthesims.info/wiki.php?title=Game_Help:Installing_Sims_3_Package_Files/Setup_and_Files
I z powyższej strony, szukacie tego:
Jak znajdziecie powyższy fragment, klikacie Download.
5. Ściągnął się najważniejszy folder z tego wszystkiego :). No więc jest to folder Mods, wypakowujecie go do folderu The Sims 3 (lub przenosicie), aby wypakować należy kliknąć:
Myślę, że wypakowywać umiecie... Jeżeli nie, to zostawcie całe modthesims i ściągajcie z bardziej pospolitych stron, prawdę mówiąc, te dodatki wcale nikomu nie są potrzebne, takie same możecie pobrać sobie z innych stron, więc nie rozumiem, po co tyle szumu o jedną stronę? PS: Mody mogą trochę zmienić Waszą rozgrywkę, czasem na lepszą, czasem na gorszą, więc pobieracie na własną odpowiedzialność, nikt Was do tego nie zmusza, podkreślam NIKT, więc jakby coś Wam się stało z simsami i uważalibyście, że jest to moja wina, niech mnie zgłasza nawet na policję :) U góry mam dowód.

6. Po wypakowaniu Mods, wchodzicie na folder The Sims 3 i klikacie dwa razy na ikonkę Mods.
7. Pokażą Wam się dwie ikony, my wybieramy Packages.
8. Tworzycie tam WŁASNY folder, np. Hairs, Shoes, Make-up, Accesories itd...
9. Wchodzicie na stronę: http://www.modthesims.info/
10. Na górze strony, jest Downloads, klikamy na niego, następnie na The Sims 3.
11. Wybieracie sobie jakiś przedmiot/mod/ubranie itd, klikacie na niego.
12. Następnie na Download:
13. Zjeżdżacie na dół, dokładnie tu:
I klikacie na ten link i zaczyna nam się ściągać dany przedmiot.
UWAGA!!! Polecam najpierw sprawdzić ile dany przedmiot zajmie miejsca/KB w naszych simsach, wszystko jest napisane w SIZE obok linku.

14. Nasz pobrany plik powinien wyglądać tak:
WYPAKOWUJECIE GO DO PLIKU, KTÓRY STWORZYLIŚCIE W MODS! Czyli do tego, którego nazwaliście np. Hair itd..., pisałam powyżej jak wypakować... Dla tych do nie wiedzą:
Dokumenty > Electronic Arts > The Sims 3 > Mods > Packages > (NASZ FOLDER NP. SHOES).

GOTOWE!

Jeżeli ktoś nie zrozumiał - mówi się trudno... Wytłumaczyłam wszystko najdokładniej jak mogłam i nie wiem jak inaczej bym mogła Wam to wytłumaczyć! Powyższa instrukcja jest naprawdę chyba najkorzystniejsza... Nie ma innej metody na to, aby pobrać coś z modthesims, jak nie rozumiecie, to po prostu nie bierzcie się za to.

UWAGA!!! Wiem, że trzeba pobrać 2 pliki, owszem, każdy może się bać, że to jakiś wirus bądź inne niebezpieczeństwa, moi wszyscy znajomi (i ja) pobieraliśmy te programy i jeszcze żadnemu z nas nic nie zaszkodziło komputerowi!

NA KONIEC MÓWIĘ JESZCZE RAZ, ŻE ROBICIE TO NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ I NIKT WAS DO TEGO NIE ZMUSZA!

Pozdrawiam :)

1 komentarz:

  1. Fajnie, ale jak zrobiłam konto (wszystko ok i działa) ale nie mogę wejść na żadną stronę to co mam zrobić, żeby pobrać a być zalogowanym?

    OdpowiedzUsuń