czwartek, 11 kwietnia 2013

Kok z grzywką na bok

Dziennie dostaję kilkadziesiąt mail'i z treścią: "Skąd pobierasz meble, ubrania i włosy do The Sims 3, plissss - powiedz!". Zauważyliście, że na takie maile niestety nie odpisuję, tylko momentalnie usuwam, mam swoje źródła, przy których szukanie było bardzo czasochłonne! Stron z dodatkami do The Sims 3 jest setki... Czy to Polskie, czy z obcego kraju!
Jeżeli chodzi o dodatki płatne (także są w internecie, ale płatne) - owszem, posiadam, ale już z własnych źródeł, które udostępniam tylko bliskim mi osobom, tutaj podkreślam, że bardzo ważne są znajomości ;), pewnie już wiecie o co chodzi.
No więc, postanowiłam podzielić się z Wami fryzurą, która na The Sims Resource jest płatna, a wyobraźcie sobie, że gdzieś w internecie krąży taka sama, ale darmowa! ... Jeżeli tak właśnie pomyśleliście, to przedstawię Wam to realistycznie.
Zrobimy sobie taki mini wykres :).
Płatne (thesimsresource) - http://www.thesimsresource.com/downloads/details/category/sims3-sets-hair/title/skysims-hair-092/id/1189899/
Darmowe (Jennisims) - http://jennisimsunanuevaexperiencia.blogspot.com.br/2013/03/downloadssims3-without_4.html
Otwórzcie sobie te fryzury (płatną i darmową) w oddzielnych kartach i porównajcie je sobie, prawda, że identyczne? Dlatego też nie rozumiem po co na The Sims Resource jest płatna, a uwierzcie - PIĘKNA!
Kok jest do użytku codziennego, jak i wizytowego, nie ma z nim problemu, aby dopasować do niego ubrania.

Zdjęcia (zrobione przeze mnie (!))
Pozdrawiam!

1 komentarz: