niedziela, 21 kwietnia 2013

Informacje - Rodzinka Klarney'ów

Postanowiłam zrobić kilka zmian w tej rodzince, zwłaszcza, iż niestety, gram nią tylko wtedy, gdy potrzebuję zdjęć na bloga.
Wiele osób po ostatniej historyjce prosiło, abym dodała całą rodzinę na giełdę wymiany - niestety, nie dodam, nie to, że nie chcę, ale od ostatniego czasu całościowe rodziny mi nie wchodzą na giełdę, tylko pojedynczo.

Następne odcinki nie zawitają szybko, ale postaram się zrobić to jak NAJSZYBCIEJ.

Następna sprawa, to to, że Magda i Paula będą już prawdopodobnie nastolatkami, ale nie martwcie się - wszystkie zdjęcia wstawię na bloga w swoim czasie.

UWAGA!!! Niedługo dodam na bloga taką mini sesję zdjęciową z Rodziny Klarney'ów, tj. te zdjęcia, których jeszcze nie widzieliście, m.in z ślubu Jowity i Mark'a.

Możliwa jest także zmiana domu na większy, więc spodziewajcie się większych zmian.

Podsumowując... Zamierzam trochę popracować nad rodzinką. Niedokładnie zaczęłam ją uwierzytelniać na blogu, ale wszystko można nadrobić.
UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ostatnio dużo myślałam nad dodaniem na bloga kolejnej historii z życia moich simów, konkretnie: będzie to o 3 przyjaciółkach Erice, Juliette i Lily, ale podkreślam, że jeszcze NIC nie wiadomo!

A teraz zdjęcia tych simek:
Erika:

 Juliette:

Lily:

UWAGA!!! Proszę Was, abyście kliknęli na zdjęcia, ponieważ tak to nic na zdjęciach nie widać :).

Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz